همه محصولات
کلید واژه ها [ cnc hydraulic press brake die ] همخوانی داشتن 94 محصولات.
HRC50 Multi V Die Block CNC Brake Dies برای فشار هیدرولیک
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | 42 CrMo |
| تولید - محصول: | محصول خانگی |
42CrMo هیدرولیک Multi V Die برای فشار ترمز اندازه سفارشی
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | 42 CrMo |
| تولید - محصول: | محصول خانگی |
90° زاویه خم فشار ضربه ی ترمز با عرض 20 میلی متر و سختی HRC55-60
| Angle: | 90° |
|---|---|
| Max. Load: | 100T/M |
| Height: | 237mm |
90° زاویه ولای پرش ابزار ترمز 42CrMo برای عملکرد خم
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Radius: | R1mm |
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
HRC48-52 فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار هیدرولیک فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فشار فش
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| تولید - محصول: | قالب فوقانی ترمز را فشار دهید |
برش فلزی ضربه قالب ابزار فشار ترمز ضربه و مرگ
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| تولید - محصول: | لوازم خانگی |
LYNCCN WAY100.84 V16 Euro Type V دستگاه های فرکانس فرکانس
| نام محصول: | ابزار فرکانس فرکانس فرکانس |
|---|---|
| مادی: | 42crmo |
| افتتاح V: | V16 |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| نام محصول: | WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| افتتاح V: | v30 |
| عملیات حرارتی: | سخت شدن القاء |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| نام محصول: | WAY100.80 V60 یورو به سبک سفارشی پرس ترمز ابزار V Die |
|---|---|
| افتتاح V: | V60 |
| عملیات حرارتی: | سخت شدن القاء |
550mm/500mm طول فشار ضربه ی ترمز با HRC55-60 سخت و تحرک سخت شدن درمان گرمی
| Standard Length: | 500mm |
|---|---|
| Angle: | 90° |
| Material: | 42CrMo |

