همه محصولات
کلید واژه ها [ cnc hydraulic press brake die ] همخوانی داشتن 94 محصولات.
ابزار پرس برک V تکی سفارشی LYNCCN WAY100.84 V6
| نام محصول: | Way100.84 V6 Press Breakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| زاویه: | 84 درجه |
| عملیات حرارتی: | سخت شدن القاء |
CNC فشار ابزار ترمز به هیدرولیک خم ماشین ترمز می میرد
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| تولید - محصول: | قالب فوقانی ترمز را فشار دهید |
50HRC فشار ترمز V فشار باز کردن ترمز خم کردن ترمز برای فشار هیدرولیک
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | 42 CrMo |
| تولید - محصول: | محصول خانگی |
هیدرولیک چند V قالب پایین V مرد برای ابزار شعاع فشار ترمز
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | 42 CrMo |
| تولید - محصول: | ابزار پرس بریک برای ابزار پرس بریک |
90° زاویه HRC55-60 سختی CNC فشار فشار برای عمر طولانی
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY150.86 V12 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| نام محصول: | Lynccn Way150.86 V12 سفارشی هیدرولیک Single V Die Press Tooling |
|---|---|
| مارک: | لینک |
| دسته محصولات: | ترمز مطبوعاتی |
20mm عرض 100T / M حداکثر بار CNC فشار ترمز خم ماشین قالب برای سود
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY100.30 V24 دستگاه های هیدرولیک منحصر به فرد V
| نام محصول: | LYNCCN WAY100.30 V24 سفارشی هیدرولیک Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| نام تجاری: | لینک |
| V افتتاحیه: | 24 میلی متر |
LYNCCN WAY100.30 V40 سفارشی هیدرولیک Single V Die Press Brake Tooling
| نام محصول: | LYNCCN WAY100.30 V40 سفارشی هیدرولیک Single V Die Press Brake Tooling |
|---|---|
| نام تجاری: | لینک |
| دسته بندی محصول: | ترمز مطبوعاتی |
ابزار پرس برک اروپایی V8 مدل LYNCCN WAY100.84 با قالب V تکی
| نام محصول: | ابزار پرس برک اروپایی V8 مدل LYNCCN WAY100.84 با قالب V تکی |
|---|---|
| برند: | لينک |
| رده محصولات: | فشار بر روی ترمز |

