همه محصولات
کلید واژه ها [ v die block ] همخوانی داشتن 207 محصولات.
دستگاه CNC برای خم کردن ورق فلز
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| تولید - محصول: | ابزار فشار ترمز |
42CrMo فشار ترمز پنچ قالب ساز فلزی Gooseneck پنچ HRC49
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| تولید - محصول: | ابزارهای ترمز را فشار دهید |
خم کردن هیدرولیک ابزار فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس ف
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| تولید - محصول: | قالب فوقانی ترمز را فشار دهید |
فلزی ولای پرس ترمز ابزار ترمز ضربه HRC48-52
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
|---|---|
| مواد محصول: | فولاد |
| نام محصول: | آمادا مشخصات فشار ترمز مروارید ضربه خم کردن قالب |
90° زاویه خم فشار ضربه ی ترمز با عرض 20 میلی متر و سختی HRC55-60
| Angle: | 90° |
|---|---|
| Max. Load: | 100T/M |
| Height: | 237mm |
90° زاویه HRC55-60 سختی CNC فشار فشار برای عمر طولانی
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
550mm/500mm طول فشار ضربه ی ترمز با HRC55-60 سخت و تحرک سخت شدن درمان گرمی
| Standard Length: | 500mm |
|---|---|
| Angle: | 90° |
| Material: | 42CrMo |
90° زاویه ولای پرش ابزار ترمز 42CrMo برای عملکرد خم
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Radius: | R1mm |
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
R1mm Radius Wila Type Punch ساخته شده از 42CrMo برای سوراخ کردن دقیق
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
فشار ترمز قالب بالا استاندارد اندازه سفارشی ضربه ترمز
| نام: | ولای فشار فشار بر روی ترمز |
|---|---|
| حالت شکل دادن: | قالب آهنگری |
| OEM: | در دسترس |

