همه محصولات
کلید واژه ها [ induction hardening press brake punch ] همخوانی داشتن 115 محصولات.
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| نام محصول: | WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die |
|---|---|
| افتتاح V: | v30 |
| عملیات حرارتی: | سخت شدن القاء |
LYNCCN WAL157.86.R1A ابزار پرس برک هیدرولیک اروپایی پانچ 86 زاویه 42CrMo
| برند: | لينک |
|---|---|
| شعاع: | R1mm |
| ارتفاع: | 157 میلی متر |
R1mm Radius Wila Type Punch ساخته شده از 42CrMo برای سوراخ کردن دقیق
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
LYNCCN BCY55.88 V8 فشرده سازی ترمز با مواد 42CrMo و سخت شدن محرک برای خم کردن دقیق
| نام محصول: | LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Single V Die Tooling |
|---|---|
| افتتاح V: | V8 |
| عرض: | 15 میلی متر |

